लुम्बिनी स्वतन्त्र सिलाई व्यवसायीको क्यालेण्डर बिमोचन

८ जेष्ठ २०७९, आईतवार

बुटवल, लुम्बिनी स्वतन्त्र सिलाई व्यवसायी संघ रुपन्देहीको प्रथम बैठक तथा २०७९ सालको क्यालेण्डर बिमोचन कार्यक्रम बुटवलमा शनिबार सम्पन्न भएको छ । संघको यही बैशाख १० गते सम्पन्न ७ औं साधारणसभा तथा दोस्रो अधिवेशनबाट कमल छिनालको अध्यक्षतामा भएको निर्वाचित समितिको प्रथम बैठक तथा क्यालेण्डर बिमोचन सम्पन्न गरिएको हो ।संघका अध्यक्ष कमल छिनालको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा निवर्तमान अध्यक्ष प्रताप परियारको प्रमुख आतिथ्यता रहेको थियो ।

प्रमुख अतिथि परियारले संघमा आवद्ध सदस्यहरुको व्यवसायिक हितका लागि आफू निरन्तर लाग्ने बताए । उनले सिलाई व्यवसायीहरुको हितमा आफु सधै प्रतिबद्ध रहेको र व्यवसायीको दक्षता र क्षमता अभिवृद्धिका लागि नयाँ टिम अघि बढ्ने बताए ।

कार्यक्रममा संघले ५ जना सदस्यहरुलाई मनोनित गरेको छ । जसमा निर्मला विक, रामु बुढाप्रिती, टेक बहादुर परियार, अशोक दर्जी र रेल बहादुर परियार रहेका छन् ।

यो संगै संघमा २३ सदस्यीय नयाँ नेतृत्वले पूर्णता पाएको छ । त्यस्तैगरी संघले प्रेस सल्लाहकारमा कृष्ण रणपाललाई चयन गरेको छ ।